Text

Tilsette 

Image
Text

Steinar Tveit

Dagleg leiar / Autorisert rekneskapsførar

Tlf: 56 53 03 55

epost: steinar@okvoss.no

Image
Text

Reidun Austefjord

Rekneskapskonsulent

Tlf: 56 53 03 53

epost: reidun@okvoss.no

Image
Text

Rune Thunesveit

Autorisert rekneskapsførar

Tlf: 56 53 03 54

epost: runet@okvoss.no 

Image
Text

Rune Geitle

Rekneskapskonsulent

Tlf: 56 53 03 52

epost: runeg@okvoss.no 

Image
Text


Laila Ø. Gustad

Rekneskapskonsulent

Tlf: 56 53 03 56

epost: laila@okvoss.no


Image
Text

Mari Taskjelle

Autorisert rekneskapsførar

Tlf: 56 53 03 59

epost: mari@okvoss.no

Image
Text

Lene Krokeide

Rekneskapsarbeider

Tlf: 56 53 03 51

epost: lene@okvoss.no

Text

Finn oss

Googlemap
Text

Kontakt oss

Form2
Navn
Navn er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Vennligst skriv en melding. Feltet er påkrevd
Send
Text

Editap 2017 All rights reserved

Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon